{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
780 visninger | Oprettet:

Hvor skuffende!! Er bare sur og gal... {{forumTopicSubject}}

Hejsa..
Som sagt så skal vi jo holde barnedåb nu her, og al kærestens familie er fra Sjælland af..
Sender så invitationerne afsted, og har fuldt forståelse for at hans mor og mormor ikke kommer da de er dårligt gående begge to..
MEN
at hans onkel siger ja til at være fadder til lille Nadja for så 14 dage før ringer (der er næsten lige blevet ringet) om at de ikke kommer for hun skal have rykket køkken ned i den weekend..
Hallo han har jo ligesom sagt ja til at være fadder til Najda.. ja det betyder så åbenbart ikke noget..
flot siger jeg bare..

aldrig har jeg været såå ked og mere skuffet på min kærestes vegne.. Synes godt nok det er for meget det her...

Øv øv øv øv..
sorry min broktråd... :o((((


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Inspicering af opgave 205 kr.
  • Udskiftning af stik til “grisetryne” 230V ifm fjernvarmeinstallation. Haster! Vi skal have etableret et 230V el-udtag med jord inden fjernvarme installationen indendørs kan etableres på mandag. Skal udføres autoriseret. Vi har ikke selv materialerne. 1.500 kr.
  • Afbryde gulv varme i el tavle 1.000 kr.
  • Afmontering af defekt opvaskemaskine og montering af ny brugt 1.000 kr.
  • Rengøring af tomt hus 1.700 kr.
  • Lapning af dæk 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hvor skuffende!! Er bare sur og gal...
Kommentér på:
Hvor skuffende!! Er bare sur og gal...

Annonce