{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
683 visninger | Oprettet:

Hvordan har i det piger ? :) {{forumTopicSubject}}

Heej alle sammen ..
Ville bare hvordan det gik med jer ? bla. Med varmen og det hele smiley

Jeg er personligt ved at DØ af den varme ! Er så dårlig, og hævet hænder og fødder .. Også er jeg desværre reddet mig en bækkenløsning, så er ved at blive sindsyg !!
Men når det så er sagt, så synes jeg også det begynder at blive mere og mere spændene, maven bliver større og større og man mærker mere og mere til lille manden 'bobler' smiley

Knus herfra ..


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • 2 lamper og 2 billeder 500 kr.
  • Beskæring af buske/træer 1.000 kr.
  • Moving mattress up to loft 250 kr.
  • Vask af 3x hovedtrappe til 5'te sal og rengøring af gårdtoilet 700 kr.
  • Opgravning af kirsebærlaurbær 3.000 kr.
  • Opvaskemaskine reagerer ikke/ingen lys i display 1.400 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hvordan har i det piger ? :)
  • #2   3. jun 2011 Heidi: Hehe, jaa frugt og grønt er den bedste afdeling lige for tiden smiley ..
    Lyder spændene at du venter tvillinger, ved i hvad det bliver ? smiley Je har heldigvis ikke kvalme eller opkast og har næsten ikke haft det ..

    Anno: Sådan har jeg det også , nogle dage køre jeg bare i hovedet mens andre der kan jeg næsten ikke få en bid ned !
    Lyder rigtig surt ang din hovedepine /: Er også begyndt at have hovedepine i ny og næ, men slet ikke i den stil som dig .. Håber da for dig at det letter med tiden ..
    Åh er det rigtigt ? Jeg ELSKER min mave smiley Hehe .. Synes det er så dejligt ..


  • #3   3. jun 2011 Eva : Hold da helt op, lyder satme da ikke som det sjoveste, også hele familien ! Puhadada:)

  • #4   3. jun 2011 her går det sådan fint nok varmen er da til at holde ud endnu, går ind i uge 17 på tirsdag og liner bestemt en gravid, syntes det er tidligt, men det kommer vist hurtigt ved andet barn... har heldigvis ikke taget ret meget på endnu og heller ingen hævede hænder eller fødder endnu, dog er min leddegigt som jeg har haft længe meget hård ved mig på grnud af medicin skift her imens jeg er gravid... ondt i stort set alle led så varmen er velkommen her indtil vider.. :oD

  • #5   3. jun 2011 Her går det fint - jeg ELSKER varmen, og er ikke mere påvirket af den, end normalt...så det er skønt! smiley Er 18+3 idag, og der sker noget MEGET tydeligt med maven nu...endelig ligner man ikke bare en, der er "små-tyk" smiley

Kommentér på:
Hvordan har i det piger ? :)

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce