{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.534 visninger | Oprettet:

Helle-pigen30
Helle-pigen30
Tilmeldt:
2. feb 2014
Følger: 1 Emner: 1 Svar: 7

Forvirret og lidt utålmodig :) {{forumTopicSubject}}

Kære alle

Jeg har et spørgsmål som jeg håber I vil hjælpe mig med. Jeg har testet inden min forventede menstration (FY, skamme - jeg ved det godt) og testene bliver positive efter den anbefalede tid ( ca. 30 min.) Jeg har nu taget 6 test af mærket Valmed, Clinic og apoteteks og de bliver alle positive - MEN over tiden?
Min historie er en tidligere graviditet der desværre endte i en MA i uge 12 der blev fjernet kirugisk (medio dec. 2013). Jeg fik men menstraution præcis 28 dage efter d. 8 januar. Havde sex d. 26 januar og har svagt pletblødt siden d. 28 januar og nu 6 dage frem. Den forventede menstraution er om 3 dage. Jeg tænker om pletblødningen kan være implantionsblødning, da jeg også havde det sidste gang jeg var gravid? Men kan ægget implantere efter ca. 3 dage? Og er det "normalt" at pletbløde i 6 dage? Det skal så siges det kun er brunt udflåd. (undskyld detaljer).

Hvad tænker I?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • lampeudtag virker ikke + lampemontering 1.000 kr.
  • Rengøring af lejlighed. Ca 150 kvm. Der skal støves af. Støvsuges. Vaskes gulv. Ryddes op. 2 toiletter og et køkken. 625 kr.
  • Bygge indendørs gibsvægge 8.000 kr.
  • Vores overdækning på terrassen er utæt... 2.000 kr.
  • Samle børneseng og børnereol 205 kr.
  • Bøgehæk,voldsomt. 2.750 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Forvirret og lidt utålmodig :)
Kommentér på:
Forvirret og lidt utålmodig :)

Annonce