{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.109 visninger | Oprettet:

min lille babyhund <3 {{forumTopicSubject}}

Vi har to hunde og den store har så været på bordet og hevet en taske ned hvor der lå antipsykotisk medicin i som den lille har spist 8 af áf 8 mg stk.. så vi måtte en tur til doktor dyr.. smiley heldigvis blev det ikk dyrt selvom det er søndag. HADER søndage. det er altid den dag mine dyr bliver syge.. smiley
min hest har haft kolik to gange på to forskellige søndage, Emil, min tidligere hund skulle aflives en søndag, og nu Kenei som har spist Piller på en søndag.. og har så dårlig samvittighed.. havde glemt de lå i den taske for ellers havde den aldrig ligget et sted hvor hundene kunne nå den.. men nu sover han rusen ud og har det bedre..


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Samle helt nyt jysk klædeskab 1.000 kr.
  • Hækklipning og evt. beskæring 1.250 kr.
  • Rengøring til hus primært hovedområderne 1.500 kr.
  • Ordne låse til døre flere steder. 700 kr.
  • Græsslåning af have og forhave 500 kr.
  • Jeg har en flagline der har sat sig fast i toppen af min flagstang og resten af linen er ned på jorden, håber der er en der kan hjælpe med det. 1.000 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  min lille babyhund <3
Kommentér på:
min lille babyhund <3

Annonce