1.402 visninger
|
Oprettet:
Tatovør næstved og omegn {{forumTopicSubject}}
hey
jeg vil super gerne have tattoveret min datters navn på armen, nogen som kan anbefale en som gider lave en lille feminin tatovering? Weber har jeg fået frabudt hvorfor I DONT KNOW men må jo hellere holde mig fra den. så der brian oppe ved biografen, ja han gad ikke lave dennår den ikke skulle være større, det var noget han satte elever til. ja flot du! nå men skriv hvis i kender nogen gode i næstved eller omegn.. (:
mar 2008
Følger: 19 Følgere: 18 Babyer: 2 Emner: 88 Svar: 1.060
Men ved brian laver navn hvis der er kunst i så hvis du sætter dig hos ham og i finder ud a noget vil han gerne lave en.. Men han gider ik bare da det går ud ove rhans ry..
mar 2008
Følger: 19 Følgere: 18 Babyer: 2 Emner: 88 Svar: 1.060
mar 2008
Følger: 4 Følgere: 3 Emner: 33 Svar: 238
mar 2008
Følger: 6 Følgere: 5 Babyer: 1 Emner: 65 Svar: 224
ja brian sagde godt til mig at det skulle være en udfordring for ham at lave den. og det er en tynd skråskrift jo ikke.. smil
hmm ja jeg må prøve mig lidt frem..
Tatovør næstved og omegn