{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
3.833 visninger | Oprettet:

Er jeg gravid? {{forumTopicSubject}}

Ja jeg tror vidst ikke rigtig der er så meget at være i tvivl om.
Der var to streger på under et minut, og efter 5 minutter var de to streger næsten lige tydelige. Billedet er taget ca 2 minutter efter.

Jeg tog en test her til morgen, efter jeg i en uge virkelig har haft det underligt i kroppen, men ømme bryster, svimmel hovedpine og morgenkvalme, jeg skulle have haft mens i morgen, som jo nu nok ikke kommer alligevel smiley

Vi er bare så sindsygt glade her hjemme.

Har haft ringet til lægen som mener jeg er mellem 4-5 uger henne, jeg har en cyklus på 35 dage så hun havde lidt svært ved at bedømme det, men vil først se mig til en undersøgelse D. 14/4.
Jeg har tjekket en terminsberegner som siger jeg har termin 25/11-14, så der omkring. Den kinesiske kalender siger det bliver en pige, men jeg bliver glad ligegyldigt hvilket køn smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Nedrivning af væg 4.000 kr.
  • Ingen lyd på TV 500 kr.
  • Udskiftning af armatur til køkkenvask 1.150 kr.
  • Genbrugspladsen/ slå græs og fjerne ukrudt 1.650 kr.
  • Placering af opvaskemaskine inklusiv sokkel 1.250 kr.
  • Installation af opvaskemaskine 850 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Er jeg gravid?
Kommentér på:
Er jeg gravid?

Annonce