{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.414 visninger | Oprettet:

En tur på Fg. {{forumTopicSubject}}

Havde slet ikke mærket den lille i godt et døgn, så valgte lige af ringe til fg, hvor jeg snakkede med den sødeste JM, blev selvf bedt om af komme derind til tjek.
Da vi ankommer kommer de to sødeste JM ud & snakker med mig, bliver mærket på & hold da op lille pigen ser stor ud når de tager fat i hende smiley
Nå men hun scanner med dem de plejer & køre strimler med, & ingen hjertelyd kan der findes, hun får fat i en læge der kan scanne mig rigtigt.
Da lægen så kommer & scanner mig finder han den dejligeste lille baby der har det fineste lille hjerteblink! smiley Han forklare så hun vender & drejer sig, & af min moderkage ligger foran så det er derfor jeg ikke har mærket hende smiley PUHA! Den eneste jeg tænkte var da de ikke kunne finde hjerte lyd ' skal jeg så føde selv? er min baby ikke okay? ' alle de dumme tanker røg bare rundt. Men heldigvis er min bebs i god behold smiley & fik lige et glimt af hvor stor hun er blevet smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Nedrivning af væg 4.000 kr.
  • Ingen lyd på TV 500 kr.
  • Genbrugspladsen/ slå græs og fjerne ukrudt 1.650 kr.
  • Placering af opvaskemaskine inklusiv sokkel 1.250 kr.
  • Installation af opvaskemaskine 850 kr.
  • Samling af skoskab 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  En tur på Fg.
Kommentér på:
En tur på Fg.

Annonce