{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.257 visninger | Oprettet:

Normalt?? {{forumTopicSubject}}

Ja jeg ved ikke helt hvordan jeg skal forklare det her..!
Jeg fortryder ikke ét sekundt at jeg er gravid og vi endelig skal have ønskebarnet. Men jeg har de sidste par dage, en lille uges tid, haft det sådan at: 'shit!! Kunne det ikke bare vente lidt endnu, gad vide om jeg kan finde ud af det, bliver vi mon sammen, holder økonomien, blir jeg en god mor... nej jeg vil ikke alligevel,.... aaaaaaahhhhh'.
Er det normalt at få det sådan indimellem? Jeg bliver faktisk disideret bange nogen gange når jeg sidder alene herhjemme og tænker på at der snart er et lille barn som er afhængig af mig.
Når den lille så sparker og rumstere derinde, så bliver jeg jo glad igen og glæder mig helt vildt. Men det er bare frustrerende at få det sådan, da jeg ikke plejer det. Bliver helt trist over det.
Andre der har prøvet det???


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Nedrivning af væg 4.000 kr.
  • Ingen lyd på TV 500 kr.
  • Genbrugspladsen/ slå græs og fjerne ukrudt 1.650 kr.
  • Placering af opvaskemaskine inklusiv sokkel 1.250 kr.
  • Installation af opvaskemaskine 850 kr.
  • Samling af skoskab 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Normalt??
Kommentér på:
Normalt??

Annonce