{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
572 visninger | Oprettet:

opdate fra mig :) (lidt langt) {{forumTopicSubject}}

hej alle smiley
ja nu har jeg vært meget ked på det sidste fordi min kæreste ikke vil have barn lig nu alligevel. så fandt jeg jo ud af at jeg har denne cyst på 9x7 cm på min højre æggestok. jeg får så et brev om at jeg først kan komme til i december men jeg har rigtig mange smerter og går med det i 14 dage og ringer så til sygehuset for at sige at jeg ikke kan holde det ud mere.
jeg får lov at komme til dagen efter og de scanner mig så og så viser det sig at cysten næsten er 11x9 cm smiley den er vokset meget hvilket de sagde at den ikke vil gøre og at den max måtte blive 10 cm. nå så siger lægen så at han vil ringe og få en tid til mig hurtigst muligt så jeg kan blive opereret.

så jeg venter spændt på at få et brev om at jeg skal opereres inden for 2 uger. jeg skal så gå sygemeldt 14 dage bagefter.
men nu sker der endelig noget smiley Yaiiiii og så håber jeg at kæresten kommer på andre tanker bagefter så vi kan få gang i projekt baby smiley


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Rep. af udendørs vandhane 1.000 kr.
  • Ophængning af 2 stk. 40t tv på væg(beton) 699 kr.
  • Montering af vægreol (L:80 B: 22: H: 142) 600 kr.
  • Håndvaskrør skal skiftes ud 1.500 kr.
  • Dishwasher not working 900 kr.
  • Handyman 500 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  opdate fra mig :) (lidt langt)
Kommentér på:
opdate fra mig :) (lidt langt)

Annonce